Akcesoria

Solid Lime Green

Ultra PRO Artist's Playmat

cena: 34,90 zł
Brak towaru

Wygodna mata do gry, chroniąca karty i ułatwiająca rzuty kośćmi.

Czy zrobiłeś już wszystko, żeby zapewnić maksimum bezpieczeństwa swojej kolekcji kart? Wszystkie talie są już bezpiecznie umieszczone w koszulkach–protectorach i schowane w wytrzymałych pudełkach, podczas gdy reszta twojej kolekcji siedzi w eleganckim albumie? A czy wziąłeś pod uwagę stół na którym będziesz grał? Oczywiście jest to niemożliwe: zarówno turnieje jak i gry towarzyskie dzieją się w wielu różnych miejscach, na których czystość nie masz żadnego wpływu.

Nie musisz się jednak poddawać: dzięki Matom Ultra Pro będziesz mógł dostosować jakość stołu, na którym zagrasz, do Twoich standardów! Ultra Pro Play Mat to solidnie wykonana, miękka mata do gry o wymiarach 61 cm x 34 cm. Jest to wielkość wystarczająca w większości kolekcjonerskich gier karcianych, żeby wyłożyć swoje karty i nadal mieć miejsce na znaczniki czy kostki. Antypoślizgowy spód zapewnia dobrą przyczepność maty do stołu, niwelując ryzyko zrzucenia kart poprzez przypadkowe ściągnięcie maty. Miękki materiał zapobiega niszczeniu się kart, umożliwia poprawne rzuty kośćmi oraz oferuje wygodne oparcie dla rąk.

Artist's Play Mat inaczej niż większość zwyczajnych mat do gry nie posiada ilustracji na wierzchu. Zamiast tego zrobiona jest z materiału po którym prosto się rysuje, pozwalająca utalentowanym posiadaczom samodzielne ozdobienie maty.Mata ta jest w kolorze limonkowym.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.