Drogi św. Mikołaju :)

Jeśli będziesz szukał idealnego prezentu świątecznego, zapraszamy Cię do Grajfera. Znajdziesz u nas ogromny wybór gier planszowych, karcianych i bitewnych, a także akcesoriów modelarskich. Ponadto 2 razy w tygodniu wybrany przez Ciebie produkt może być o 10% tańszy, przez cały dzień.

W każdy poniedziałek i w każdą środę od 2 do 20 grudnia 2013 roku  30 pierwszych klientów Grajfera, którzy przejdą przez próg lokalu przy ul. Mostowej 19 będzie miało szansę oznaczyć wybrany produkt specjalnym, świątecznym logo Grajfera - "znaczkiem".


Tego samego dnia użytkownicy naszej strony facebookowej w godz. 18-19 będą mieli możliwość zagłosować na wybraną grę przez internet. Tytuł, który zdobędzie najwięcej wirtualnych głosów dostanie dodatkowo 3 "znaczki". Drugi w kolejności, dostanie 2 "znaczki", a trzeci 1 "znaczek".

 Gra, która w obu głosowaniach zdobędzie najwięcej głosów NASTĘPNEGO DNIA - wtorek lub czwartek - będzie o 10% tańsza i będzie również specjalnie oznaczona na półce w Grajferze. Informacja o grze objętej promocją zostanie ogłoszona również na Facebooku przed godziną 10 w dniu promocji (wtorek i czwartek)

Wszystkie remisy w głosowaniu rozstrzyga ekipa Grajfera.

Promocją może być objęty jedynie towar dostępny do sprzedaży w sklepie Grajfer.

Jeśli w przeddzień promocji towar, który otrzymał najwięcej głosów zostanie wyprzedany, promocją zostaje objęty produkt, który otrzymał drugą w kolejności największą ilość głosów.

Produkt może być wielokrotnie przedmiotem promocji.

Promocja trwa od 2 do 20 grudnia 2013 roku we wtorek i w czwartek od 10 do 19 lub do wyczerpania towaru objętego promocją.


Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.