Zapraszamy na pokaz i naukę gry HeroClix.

Data: 22 czerwca 2014 r.,

Godz. od 12.30 do 15.30

Miejsce: Grajfer - Strefa Gier, ul. Mostowa 19

Heroclix to kolekcjonerska gra figurkowa, której rewelacyjne zasady pozwalają na toczenie dynamicznych potyczek postaciami całego komiksowego świata (i nie tylko).

Mechanika ma bardzo proste podstawy, pozwalające na ich łatwe przyswojenie, a ogromna ilość reguł dodatkowych (powiązanych z poszczególnymi postaciami) sprawia, że każda rozgrywka jest wyjątkowa. Gracze tworzą drużyny w oparciu o własne kolekcje figurek, mając do wyboru nieskończoną ilość strategii i taktyk.
Lubisz rozgrywki proste jak pojedynek Supermana z Lobo? A może wolisz działać w cieniu niczym Nick Fury lub Batman - wszystko zależy od Ciebie i Twojej drużyny.

Jesteś fanem Marvela? Preferujesz realia Universum DC lub fascynują Cię przygody Hellboya? Wszystko co lubisz znajdziesz w Heroclix!
Gra istnieje na światowym rynku już dekadę - dając graczom coraz więcej możliwości stworzenia wymarzonych drużyn. X-men? Liga Sprawiedliwości? WildC.A.T.s? A może coś z innej beczki? Kapitan James Tiberius Kirk wraz załogą Enterprise? Drużyna Pierścienia VS Nazgule i orki Saurona? Master Chief VS Covenant, Aliens VS Predators? Każda z tych drużyn i postaci może pojawić się na planszy Heroclix.

Kompatybilność zasad zapewnia jeden spójny system gry. Mechanika w niesamowity sposób oddaje klimat komiksów i filmów akcji.
Duży wybór plansz pozwala toczyć walki w miejscach znanych nam zarówno ze świata realnego jak i uniwersów komiksowych. Twoja drużyna może zmierzyć się z zagrożeniami w dużych miastach, maleńkich wioskach, dzikich lasach jak i w przestrzeni kosmicznej, bazach na odległych planetach czy w innych wymiarach.
Wszystko zależy od Ciebie.


Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.