Zasady konkursu "Takie życie".

Konkurs został ogłoszony w Grajfer News 21.06.2014 r.

Film ten został umieszony na koncie facebookowym sklepu Grajfer - Strefa Gier.

Uczestnicy konkursu w komentarzach na koncie facebookowym sklepu Grajfer bezpośrednio pod zamieszonym filmem Grajfer News 21.06.2014 mogą odpowiadać na pytanie: Jaką grę przed chwilą kupił zadowolony klient w Grajferze?
Odpowiedź na to pytanie została zapisana przez Michała na karcie promocyjnej do gry "Takie życie", co można zobaczyć na filmie.

Przed udzieleniem odpowiedzi uczestnik może zadawać w komentarzach dowolną ilość pytań, na które odpowiedź brzmi TAK lub NIE. Zespół sklepu Grajfer będzie w komentarzach udzielał odpowiedzi na te pytania. Pytania mają za zadanie podpowiedzieć, jaka jest poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe.

Gdy uczestnik będzie gotowy do udzielenia odpowiedzi zamieszcza w komentarzu na koncie facebookowym sklepu Grajfer bezpośrednio pod zamieszonym filmem Grajfer News 21.06.2014 odpowiedź, która nie jest pytaniem, tylko nazwą gry.

UWAGA! Każdy uczestnik może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Każda kolejna odpowiedź następująca po pierwszej nie będzie brana pod uwagę.
Każdy uczestnik może zadać przed i po odpowiedzi dowolną ilość pytań. Komentarz z pytaniem nie jest uważany za odpowiedź.

UWAGA! Pytania w których pada tytuł gry np. "Czy klient kupił szachy?" lub "To były bierki, prawda?" będą pomijane przez zespół Grajfera. Odpowiedź powinna mieć formę: "szachy" lub "bierki"; bez znaku zapytania.

Nagrodą jest 1 egzemplarz gry "Takie życie", który przekazało do konkursu wydawnictwo Rebel.pl.


Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.