Drogi przyjacielu,

Chcemy Ci podziękować za to, że chcesz wiedzieć co się dzieje w naszym sklepie. Mostowa 19 w Toruniu, to adres miejsca tętniącego życiem. Każdego dnia ktoś gra u nas w planszówki, gry karciane lub bitewne. Mamy najciekawszą ofertę w Toruniu. Dotyczy to zarówno produktów "bez prądu", jak i wydarzeń w Graferze. Szukasz osób chętnych do zagrania w "Grę o Tron"? Znajdziesz ich i nas. Masz ochotę spróbować swoich sił w "Magic the Gathering"? Co najmniej 3 razy w tygodniu mamy turnieje.

Warto być na bierząco z informacjami z Grajfera. Prawdopodobnie dlatego zdecydowałeś się polubić naszą stronę na Facebooku. Dzięki, temu, że kliknąłeś "Lubię to!", nasz fanklub rozrósł się aż do 1500 osób, co jest naprawdę fantastyczną sytuacją.

W związku z tym mamy dla Ciebie niespodziankę. To prezent z okazji 1500 fanów Grajfera na Facebooku.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty na www.grajfer.pl, zapłacisz za swoje zakupy 15% mniej. Taką niespodziankę przygotowaliśmy dla 150 pierwszych klientów, którzy zdecydują się kupić w Grajferze gry. Pośpiesz się, bo potrwa to tylko przez 1,5 miesiąca (45 dni).

Aby zrealizować zakupy z rabatem, wystarczy kliknąć w link do kodu oferty podczas zamawiania produktu i przejść do kolejnego kroku.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten prezent i jeszcze bardziej zachęci Cię, to odwiedzania sklepu Grajfer - Strefa Gier osobiście przy Mostowej 19 w Toruniu lub on-line pod adresem www.grajfer.pl.

Aha, pamiętaj, że ten rabat nie kupuluje się niestety z innymi promocjami.

Promocja trwa do wyczerpania się liczby 150 koszyków promocyjnych lub przez 45 dni od daty osiągnięcia liczby 1500 fanów na stronie Grajfera na Facebooku (czyli do 30 września 2014 r.)

pozdrawiamy

Ekipa Grajfera


Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.