Dla dzieci

Potwory do szafy

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Pięknie wykonana gra pamięciowa, oparta o wysyłanie potworów do szafy.

Kiedy słońce zachodzi i światło w pokoju gaśnie, świat wydaje się zupełnie inny niż zwykle. Cienie pojawiające się na ścianach budzą do życia fantastyczne stwory – niektóre śmieszne, inne straszne. Jest tylko jeden, skuteczny, przekazywany z pokolenia na pokolenie sposób radzenia sobie z nocnymi potworami – trzeba wygnać je do szafy!

Potwory do szafy to gra dla młodych pogromców potworów, opierająca się o łączenie ze sobą w pary fantastycznie wykonanych kart potworów z odpowiednimi zabawkami, które są w stanie wygnać je do szafy. Żetony zabawek są zakryte, więc podstawą skutecznego polowania jest dobra pamięć malucha. Element dodatkowego chaosu – czyli dodatkowej zabawy – stanowią dwa żetony Łowców Doskonałych. Skarpeta miesza wszystkie zabawki na stole, zaś Potwór pod prześcieradłem, przyzywa kolejnego potwora do grupy tłoczącej się wokół łóżka łowcy. Trzeba też uważać na trzy-częściowego potwora Zębogona, który przywołuje kolejne stwory.

Grę można modyfikować w zależności od wieku gracza i oczekiwań względem rozgrywki. Różne warianty umożliwiają zarówno kooperację jak i rywalizację,

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.