Ekonomiczne

Dziedzictwo: Testamemt Diuka de Crecy

cena: 139,90 zł
Brak towaru

Oryginalna gra towarzyska w budowę arystokratycznego rodu.

Jest rok 1729. Francja. Arystokracja nadal mocno trzyma władzę, jednak co bystrzejsi już dostrzegają pierwsze sygnały napięć, które za 70 lat doprowadzą do wybuchu rewolucji. Ty również zauważasz te problemy i nie zamierzasz bezczynnie przyglądać się upadkowi Twojej rodziny. Poprzez odpowiednie małżeństwa, budowanie koneksji i zbieranie majątku zamierzasz doprowadzić Twój ród do chwały, która przetrzyma nawet rewolucję!

Dziedzictwo: Testamend Diuka de Crecy to fantastyczna gra, w której gracze stają na czele arystokratycznych rodów i starają się uczynić swoją rodzinę jak najpotężniejszą. Czynią to aranżując odpowiednio zyskowne małżeństwa, zdobywając tytuły i prestiż czy realizując ambitne misje. Cała gra toczy się przez 3 pokolenia (pojawiają się też już dzieci należące do czwartego pokolenia, nie dorastają jednak), które z kolei są podzielone na poszczególne tury.

Każdy z graczy zaczyna grę z dwoma żetonami rodowymi, jednym losowym żetonem oraz 5 losowymi kartami. Karty przedstawiają kandydatów do zawierania małżeństw, podczas gdy żetony wykorzystywane są do realizowania określonych akcji. Wraz z rozwojem gry i aktywowaniem się poszczególnych zdolności nowych członków rodziny, gracz może zdobywać nowe żetony i nowe karty.

Celem gry jest posiadanie największej liczby punktów zwycięstwa pod koniec gry. Punkty te zdobywane są dzięki prestiżowi (przeliczenie 3x w ciągu gry), dzieciom (każde dziecko jest warte 1 punkt zwycięstwa), wykonywanym misjom, zdobywanym tytułom, zdolnościom uzyskiwanym dzięki zawieranym małżeństwo, oraz dzięki realizacji tajnego celu, który losowany jest na początku gry.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.