Ekonomiczne

Badacze głębin

AquaSphere

oceny
wasza 4,5
cena: 149,90 zł
Brak towaru

Przedsprzedaż gry.
Towar zostanie wysłany 27 października 2014.

Wszyscy w laboratorium pracowali. Cztery zespoły badawcze uwijały się, żeby osiągnąć najlepszy wynik swoich prac i udowodnić przeciwnikom, że to oni są najlepszymi naukowcami. Stały kontakt z inżynierami się opłacił. Batyskafy co chwila ruszały w mrok głębin. I wszystko byłoby przyjemnością, gdyby nie wdzierające się do stacji ośmiornice, przeszkadzające w badaniach.

Badacze głębin, to dopracowana w najdrobniejszych szczegółach gra autorstwa Stefana Felda. Interesująca mechanika i znakomite wydanie gwaranują niesamowitą jakość rozgrywki, a wyjątkowy klimat stacji badawczej spowoduje, że gracze z chęcią będą wracać do laboratorium. Każdy z nich kontrolować będzie zespół składający się z inżyniera i naukowca oraz floty łodzi podwodnych i robotów badawczych. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów przy pomocy odkryć na zewnątrz i rozbudowy wewnątrz stacji. Zadanie nie jest proste, ponieważ rywalizujace zespoły badawcze są mocno zdeterminwane.

Badacze głębin to jedna z najgłośniejszych premier 2014 roku, a Grajfer - Strefa Gier jest jednym z pierwszysch sklepów w Polsce, które będą miały możliwość zaprezentowania i sprzedaży gry.

Zapraszamy na toruńską premierę Badaczy głębin 25 października 2014 r.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.