Democracy and Dogma : Data Pack

Android: Netrunner LCG : Mumbad Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

Democracy and Dogma jest trzecim Data Packiem w Mumbad Cycle do gry Android: Netrunner, a jego 60 nowych kart (kompletny zestaw 19 różnych kart) jest pełnych podejrzeń, szantaży, przymusów i politycznych układów. Wszyscy główni gracze w grze starają sięzdobyć przewagę w chaosie otaczającym Unię Indyjską rozgrzaną wyborami narodowymi. W samym sercu tego wszystkiego znajduje się pośrednik informacyjny, nowy Criminal Runner, Nero Severn, który przybył ze swoją nową konsolą, sprzętem i siecią informatorów.

Tymczasem Jinteki stara się wznowić rozmowy w sprawie praw klonów. Haas-Bioroid inicjuje ruch praw wyborczych dla klonów oraz inicjatywę wyborczą, żeby zarobić na momencie słabości swojego rywala. Nero Severn znajduje się w niezwykłej pozycji, by udowodnić swoje umiejętności do kolekcjonowania i monetyzowania cudzych brudnych sekretów, a celów jest mnóstwo. W centrum politycznego sektora Mumbadu adwokat sprawy praw klonów Akshara Sareen, lokalna radna, PRowiec Jinteki oraz inni gracze pracują ciężko, by zdobyć serca, umysły i głosy mieszkańców.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.