Salsette Island : Data Pack

Android: Netrunner LCG : Mumbad Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

Czwarty Data Pack z Mumbad Cycle do Android: Netrunner przedstawia 60 nowych kart (włączając kompletny set dziewiętnastu różnych kart), które prowadzą graczy głębiej w intrygi, przekupstwa, szantaże i cyberprzestępstwa wokół Indian Union rozgrzanej wyborami narodowymi. Gdy Akshara Sareen i jej Ēkatā Party wykorzystują rosnące zainteresowanie wokół praw klonów do przejęcia pozycji lidera w sondażach, najważniejsze osoby we wszystkich czterech korporacjach stają się skłonni do tworzenia korzystnych aliansów w celu zdobycia (lub wykorzystania) rosnącego wpływu partii i zachowania istniejących modeli biznesowych.

Tymczasem masy ludzi i zatłoczone ulice Wyspy Salsette oferują Runnerom mnóstwo miejsc, z których mogą uruchamiać sprytne cyberataki przeciwko Korporacjom. Znajdziesz tu trzy frakcje Runnerów działających w slamsach, wmieszanych w ekskluzywne imprezy, wykorzystujących bazary, latających sportowymi hopperami i zbierających wsparcie nowych patronów. Razem z kartami Runnerów, które koncentrują się bardziej na rzeczywisnym Mumbadzie niż na świecie wirtualnym, Wyspa Salsette pozwoli Ci na ataki przciwko Korporacjom na każdym froncie.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.