51. Stan: Master Set

oceny
wasza 4,5
cena: 159,90 zł
Brak towaru

Świat, który znasz przestał istnieć. Nie ma rządu. Nie ma armii. Nie ma cywilizacji. Bunt komputerów, wojna z maszynami, upadek świata ludzi. Stany Zjednoczone upadły na kolana. Wojna z maszynami trwa od trzydziestu lat. Powoli rosną ośrodki skupiające ludzi i próbujące zdobyć władzę w okolicy. Przejąć kontrolę nad sąsiadami. Zbudować nowy kraj. Nowy, 51. Stan…

51. Stan: Master Set to nowa edycja wielokrotnie nagradzanego przeboeu z 2010 roku! Gracze wcielają się w role przywódców jednej z czeterch frakcji (Mutanci, Kupcy, Nowojorczycy ub Appalachianie) i próbują rozwinąć swoją potęgę budując nowe Lokacje, podpisując Umowy i atakując słabyszch sąsiadów, by dostawczyć do bazy Zdobycze.

Mechanika gry - podobnie jak w przypadku Osadnicków: Narodziny Imperium opiera się na nowatorskiej regule pozwlajającej użyć każdej z kart lokacji w grze na jeden z trzec sposobów - gracz sam decyduje, czy podiadają kartę (np. Stacji paliw) chce wystawić jako Lokację, czy chce ją napaść i wystawić jako Zdobycz, czy też chce z nią nawiązać handel i wystawić ją jako Umowę. Olburzymia ilość decyzji, jakie mają gracze, bogactwo fabularne, sprawiają, że gra jet niepawdopodobnie emocjoenująca i posiada bardzi wysoki współczynnik regrywalności.

W edycji Master Set gracze znajdą 88 kart wrsji podstawowej 51. Stanu oraz dwa dodatki: Nowa Era oraz Zima (oba po 50 kart).

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.