Kaladesh: Planeswalker Deck - Nissa, Nature's Artisan

Magic: The Gathering, Kaladesh

cena: 69,90 zł
Brak towaru

Talia do gry Magic: The Gathering złożona z 60 kart z dodatku Kaladesh oraz 2 Boosterów.

Kaladesh jest rodzinnym planem Chandry Naalar. Tu naturalni magowie są rzadkością. Praca, którą można wykonać magią, tu jest realizowana przy pomocy urządzeń. Automaty, thoptery i artefaktyczne kreatury tego planu są napędzane aetherem, którym można handlować. Artefakty są tworzone raczej dla efektu i piękna, niż użyteczności. Kaladesh jest rządzony przez Konsulat. Jego siły i dzieła są wszechobecne.

Kaladesh, to duży dodatek rozpoczynaący blok Kaladeshu. Jest mniej skomplikowany niż poprzednie dodatki, dlatego pojawiają się tylko dwie nowe mechaniki: Fabricate i Crew.

Kaladesh: Planeswalker Deck - Nissa, Nature's Artisan zawiera talię 60 kart wraz z wyjątkową, foliowaną kartę premium Planeswalkera Chandry, Pyrogenius, 2 Boostery z dodatku Kaladesh, wkłądkę z krótką instrucją gry Magic: The Gathering oraz informację z podpowiedziami dotyczącymi strategii, którą warto przyjać grając tą talią.

Jest to idealny talia na początek przygody z grą Magic: The Gathering, ponieważ zawarte w niej mechaniki nie są skomplikowane, a różnorodność kart pozwoli zapoznac się z charakterem rozgrywki i rozmaitością strategii.

Lista kart w Planeswalker Decku - Nissa, Nature's Artisan:

Planeswalker (1)
1 Nissa, Nature's Artisan

Creature (27)
2 Thriving Turtle
2 Longtusk Cub
1 Sage of Shaila's Claim
2 Servant of the Conduit
4 Terrain Elemental
2 Thriving Rhino
2 Janjeet Sentry
2 Empyreal Voyager
3 Guardian of the Great Conduit
1 Bristling Hydra
2 Long-Finned Skywhale
2 Arborback Stomper
1 Riparian Tiger
1 Aethersquall Ancient
Sorcery (5)
3 Attune with Aether
2 Verdant Crescendo

Instant (2)
2 Appetite for the Unnatural

Enchantment (2)
2 Malfunction

Land (23)
4 Woodland Stream
11 Forest
8 Island

Pełną listę wszystkich 264 kart, spośród których są losowane te umieszczone w boosterze, można znaleźć na oficjalnej stronie gry.  

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

  • Pojedynczy booster nie wystarczy do samodzielnej gry w Magic the Gathering TCG. Potrzebna jest talia startowa (np. Planeswalker Deck).

  • Kart z dodatku Kaladesh można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie Standard.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.