Gry karciane

Power Hungry: Commander Deck

Magic the Gathering : Commander 2013

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Niebiesko-czerwony Intro Pack z dodatku Theros.

Nawet najsilniejsze potwory są nic nie warte, jeśli pojawią się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Uniknięcie tego scenariusza będzie Twoim zadaniem w talii Manipulative Monstrosities. Talia ta zawiera wiele potężnych stworów, które robią się jeszcze bardziej przerażające, kiedy uruchomią swoją zdolność Monstrous (jednorazowe wzmocnienie danej jednostki, często z jakimś dodatkowym efektem). Potwory takie jak Seaslock Giant czy Shipbreaker Kraken będą siały postrach i zniszczenie w szeregach wroga.

Jedyną wadą tej talii jest fakt, że wymaga czasu, żeby rozkręcić tę morderczą machinę. Od tego masz jednak kombinację niebieskich i czerwonych czarów, dających ci kontrolę nad tempem rozgrywki i kupujących czas na przygotowanie śmiertelnej pułapki.

Manipulative Monstrosities jest tzw. Intro Packiem do dodatku Theros. Intro Packi to talie skonstruowane specjalnie z myślą o graczach rozpoczynających swoją przygodę z grą Magic the Gathering. W odróżnieniu od boosterów, które zawierają losowe karty, Intro Packi zawierają karty wybrane przez twórców i pozwalają na samodzielną rozgrywkę (pełną listę kart można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Talie złożone w ten sposób nie są tak potężne jak te konstruowane przez samych graczy, można je jednak wzmacniać dokupując nowe karty z boosterów.

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.