Gry karciane

Nature of the Beast: Commander Deck

Magic the Gathering : Commander 2013

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Zielono-biało-czerwona talia z dodatku Commander 2013.

Marath, Will of the Wild to legendarny władca hord potężnych bestii. Pod jego komendą znajdują się tylko najdziksze, największe i najgroźniejsze stwory z różnych sfer Wieloświata. To jednak zaledwie ułamek arsenału Maratha – potężne czary czerwonej many, oraz jego zdolność pozwalają mu bez problemu niszczyć wrogie jednostki, podczas gdy karty przyśpieszajace produkcje many przybliżają turę, w której jego dzicy żołnierze wyruszą na pole bitwy.

Nature of the Beast jest specjalnie skonstruowaną talią z dodatku Commander 2013, pozwalającą na grę w ekscytującym, wieloosobowym formacie Commander. Rozgrywka w tym formacie diametralnie różni się od zwykłej gry Magic the Gathering. Talie zamiast 60 kart złożone są ze 100 kart, z których jedną musi być legendarny stwór – Commander. Wokół niego zbudowana jest cała talia (kolory many znajdujące się na karcie dowódcy określają jakie karty mogą znajdować się w talii). Dotyczą go również specjalne zasady, które można znaleźć wewnątrz pudełka z grą, lub na stronie producenta. W odróżnieniu od boosterów, które zawierają losowe karty, Nature of the Beast zawiera karty wybrane przez twórców i pozwala na samodzielną rozgrywkę (pełną listę kart można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Talie można śmiało wzmacniać kartami z innych dodatków (przy zachowaniu odpowiednich zasad).

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planewalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.