Gry karciane

Opening Moves: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Spin Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Pierwszy Data Pack z Cyklu Spin.

Run do złudzenia przypomina skomplikowaną partię szachów. Otwarcie gry w szachach wiele mówi nam o naszym przeciwniku. Przeciętny gracz zrobi byle jaki ruch, licząc na to, że będzie w stanie zbudować jakąś strategię, kiedy sytuacja na planszy bardziej się wyklaruje. Dobry gracz ruszy się tak, żeby móc realizować własną strategię, ale też zareagować na strategię przeciwnika. Mistrz wykona ruch, który sprawi, że przeciwnik będzie musiał poruszać się tak, jak mistrz sobie zażyczy,

Opening Moves to pierwszy z sześciu Data Packów składających się na drugą aktualizację danych o kryptonimie Spin. W zestawie znajdują się karty od 1 do 20 z cyklu Spin, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji nowymi, ciekawymi kartami. Korporacje dostają m.in. możliwość szybszego dobierania karta lub wtasowywania kart z Archives do R&D. Runner dostaje zaś zupełnie nowy, nietypowy typ programów: Caissa. Te programy instalowane są na konkretnych lodach, zaś ich zdolności wpływają na wszystkie lody w danym serwerze. W tym zestawie znajdują się dwa programy Caissa: Pawn i Rook.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.