Gry karciane

Mala Tempora: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Spin Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Trzeci Data Pack z Cyklu Spin.

Im gorsze są czasy, w których się żyje, tym mniej zasad utrzymuje swoją ważność. Pozory przyzwoitości są dobre kiedy Twój największy problem, to czy będziesz mieć zyski na poziomie 900% czy 950%. Kiedy toczysz wojnę, w której stawką są najtajniejsze korporacyjne sekrety, nie możesz się bawić w subtelności i przejmować zasadami, opinią publiczną czy złym PR-em. Najpierw wygraj, a potem będziesz wygładzać powstałe w wyniku walki fałdy.

Mala Tempora to trzeci z sześciu Data Packów składających się na drugą aktualizację danych o kryptonimie Spin. W zestawie znajdują się karty od 41 do 60 z cyklu Spin, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji nowymi, ciekawymi kartami. Szczególnie wyróżniona zostaje frakcja Anarchów, która dostaje nową tożsamość: Reina Roję, geniusza szachowego odpowiedzialnego za serię programów Caissa. Runner dostaje też kolejny program z seriiCaissa: Knight. Korporacje dalej rozwijają swoją mechanikę wykorzystywania znaczników bad publicity, otrzymując lód ze zdolnością tym silniejszą im więcej jest tych znaczników.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.