Gry karciane

True Colors: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Spin Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Czwarty Data Pack z Cyklu Spin.

Nasza rzeczywistość nie jest jednolita, składa się z trzech, równoległych sfer. Pierwsza – cielesna – rządzona jes przez korporacje. Oni mają pieniądze, oni mają armie, oni mają władzę. Jedyne co utrzymuje Runnerów przy życiu w tej sferze to ich anonimowość. W momencie kiedy Runner ją traci, jego kariera dobiega końca, najczęściej w bardzo nieprzyjemny sposób.

Druga – wirtualna – to ciągłe pole bitwy. Korporacje nadal są tutaj potężne, niczym olbrzymie fortece – pełne skarbów, ale chronione armią zabezpieczeń i pułąpek. Runnerzy nie są już jednak bezbronnymi ofiarami, a sprytnymi złodziejami, wykradającymi cenne informacje i kredyty.

Jest wreszcie trzecia sfera – Opinia Publiczna. Wielu wierzy, że otrzymanie ciosu w tym wymiarze może okazać się śmiertelne nawet dla najsilniejszej korporacji. Ci, którzy wiedzą lepiej starają się podtrzymywać te naiwne wierzenia, żeby ułatwić sobie sprawowanie władzy.

True Colors to czwarty z sześciu Data Packów składających się na drugą aktualizację danych o kryptonimie Spin. W zestawie znajdują się karty od 61 do 80 z cyklu Spin, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji nowymi, ciekawymi kartami. Korporacje dalej rozwijają swoje możliwości interakcji ze znacznikami bad publicity, otrzymującagendę, która usuwa dwa znaczniki, jeśli uda się ją przeprowadzić. Warte uwagi są też dwie nowe karty dla Jintekich, jeszcze bardziej wzmacniające ich arsenał groźnych lodów i pułapek. Runner otrzymuje m.in. ciekawy program, pozwalający mu obejrzeć zawartość HQ, oraz nowy program do łamania lodów typu Sentry.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.