Gry karciane

Double Time: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Spin Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 54,90 zł
Brak towaru

Szósty Data Pack z Cyklu Spin.

Jak myślisz, co wyróżnia wybitnych runnerów od przeciętnych hackerów? Co odróżnia korporacyjnych geniuszy od korporacyjnych gryzipiórków? Talent? Szczęście? Pieniądze? To wszystko jest przydatne, ale nie najważniejsze. Prawdziwi wirtuozi świata wirtualnego mają jedną cechę wspólną: włożyli olbrzymią liczbę godzin w swoją pracę. Poświęcony czas – to jest najbardziej wartościowy zasób. Dodatkowa diagnostyka serwera, która wykryła sprytnie ukrytego pasożyta. Kilka tygodni poświęcone na zbudowanie sieci kontaktów, które sprawią, że skok będzie niewykrywalny. Długie noce zarwane na pisanie nowych programów... Wszystko co choćby minimalnie zwiększa Twoją szansę na zwycięstwo w tej niebezpiecznej grze.

Double Time to ostatni z sześciu Data Packów składających się na drugą aktualizację danych o kryptonimie Spin. W zestawie znajdują się karty od 101 do 120 z cyklu Spin, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji nowymi, ciekawymi kartami. Najbardziej godne uwagi w tym dodatku są operacje typu Double (wymagające dwóch klików) których w Double Time jest aż 7. Przedstawiają one szerokie spektrum operacji – od ekonomii dla runnera, poprzez usuwanie znaczników bad publicity aż do różnych manewrów z wymianą i odzyskiwaniem kart. Inną ciekawą kartą w Double Time jest Caprice Nisei, która jako pierwsza wykorzystuje nową mechanikę psioniki (pojedynek na wydawane w sekrecie kredyty – od 0 do 2 – przypominający papier, nożyce, kamień). Więcej kart z tą mechaniką i synergii do tego typu kart pojawi się w nowym dodatku Deluxe – Honor and Profit. 

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.