Gry karciane

Heroes and Legends: Force Pack

Star Wars LCG : Echoes of the Force Cycle

oceny
wasza 4,5
cena: 54,90 zł
Brak towaru

Pierwszy Force Pack z Cyklu Echoes of the Force

Wielu traktuje Moc jak magię, siłę, która pozwala robić niesamowite rzeczy tym, którzy ją okiełznają, nie daje zaś nic tym, którzy jej nie wyczuwają. Nic bardziej mylnego. Zarówno ci wrażliwi na Moc, jak i ci zupełnie na nią głusi, kroczą ścieżką wyznaczoną im przez Moc. W Mocy właśnie mogą znaleźć źródło swoich zwycięstw lub porażek. Legendarni bohaterowie często wychodzą cało z opresji, które – logicznie rzecz biorąc – powinny ich pokonać. Niektórzy nazywają to szczęściem, inni losem czy przeznaczeniem, jeszcze inni przypadkiem. Są to jedynie naiwne określenia na ingerencje Mocy w życia istot śmiertelnych.

Heroes and Legends to pierwszy z sześciu Force Packów składających się na opowieść o różnych aspektach i niuansach Mocy. W zestawie znajduje się 60 kart rozszerzających podstawową rozgrywkę: 10 kart celów (od 97 do 101, każdy w dwóch sztukach), oraz 50 kart uzupełniających istniejące już talie o nowe możliwości.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Star Wars: The Card Game przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: The Card Game.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.