Gry karciane

Głos Isengardu: Rozszerzenie Deluxe

Władca Pierścieni LCG

oceny
wasza 4,5
cena: 109,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie kooperacyjnej gry karcianej opartej na twórczości J.R.R. Tolkiena.

Często zapomina się, że zanim Saruman uległ deprawującej mocy Mrocznego Władcy i zdradził Wolne Ludy, był on największym z czarodziejów i najbardziej zagorzałym wrogiem Saurona. To dzięki mocy i wiedzy Białego Czarodzieja wiele z planów Władcy Mordoru zostało pokrzyżowanych.

Nie działał on jednak sam. Niejednokrotnie korzystał z pomocy poszukiwaczy przygód – jako zwiadowców, jako posłańców, jako odważnych strażników... Im bardziej niebezpieczne stawały się stepy Rohanu i ziemie wokół Isengardu tym bardziej kluczowa była rola tych dzielnych podróżników zwycięstwie w walce z cieniem.

Głos Isengardu to rozszerzenie do gry Władca Pierścieni: Gra Karciana, opowiadające o przygodach podróżników w służbie Sarumana Białego. Rozszerzenie oferuje 165 nowych kart: w tym trzy nowe scenariusze, dwóch nowych bohaterów, i wiele innych kart Graczy, umożliwiające zarówno tworzenie nowych talii specjalnie do Głosu Isengardu jak i modyfikację już istniejących talii do innych scenariuszy Władcy Pierścieni: Gry Karcianej. Szczególnie warte uwagi w tym dodatku są karty rozwijające postaci pochodzące z Rohanu i związaną z nimi mechanikę.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Władca Pierścieni: Gra Karciana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.