Gry karciane

Journey into Nyx: Booster

Magic the Gathering : Journey into Nyx

cena: 14,90 zł
Brak towaru

 

Booster złożony z 15 kart, zawierający karty z dodatku Journey into Nyx.

W całej sferze Theros da się odczuć skutki gniewu bogów. Oburzeni bezczelnością Xenagosa – satyra, który bez ich zgody dołączył do panteonu – bogowie otworzyli bramy Nyxu i wypuścili do świata śmiertelnych swoje najgroźniejsze sługi, pradawne istoty zamieszkujące nocne niebo: konstelacje. Armie polis, zjednoczone jak nigdy dotąd, starają się powstrzymać boskich wysłanników, podczas gdy kapłani próbują przebłagać nieśmiertelnych. Jednak dopóki Xenagos żyje i utrzymuje tytuł boga hulanek, nie może być mowy o przebaczeniu...

Journey into Nyx to trzeci dodatek w bloku Theros, kontynuujący wprowadzone wcześniej mechaniki (np. Scry czy Monstrous) oraz wprowadzający zupełnie nowe zdolności (np. Constellation, Strive).

Journey into Nyx Booster zawiera 15 kart, wśród których znajdują się: 11 losowych kart typu Common, 3 losowe karty typu Uncommon i 1 losowa karta typu Rare lub Mythic-Rare, wszystkie pochodzące z dodatku Journey into Nyx. Pełną listę wszystkich 165 kart, spośród których są losowane te umieszczone w boosterze, można znaleźć na oficjalnej stronie gry.  

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.
  • Pojedynczy booster nie wystarczy do samodzielnej gry w Magic the Gathering TCG. Potrzebna jest talia startowa (Intro Pack lub Event Deck).
  • Kart z dodatku Journey into Nyx można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie: Standard.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.