Gry karciane

Honor and Profit: Deluxe Expansion

Android: Netrunner LCG

oceny
wasza 4,5
cena: 109,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie trzymającej w napięciu gry karcianej umieszczonej w cyberpunkowym świecie Androida.

Często słyszę potoczną opinię, że Jinteki są pełni hipokryzji. Sami przedstawiają się jako konserwatywnych, a zarazem rewolucjonizują podejście do biologicznych organizmu poprzez genetycznie modyfikowane klony, które produkują. W tym samym zdaniu mogą mówić o podtrzymywaniu tradycji i ogłaszać zamknięcie nierentownej fabryki czy instytutu badawczego. Historia i nowoczesność. Honor i zysk.

Jeśli jednak przyjrzeć się bliżej podejściu Jintekich, łatwo można dostrzec, że nie ma w nim niekonsekwencji czy hipokryzji. Ich honor to nie jest honor rycerza, czy nawet samuraja, a honor yakuzy. Splamić go można na dwa sposoby – poprzez zdradę lub poprzez porażkę.

Dlaczego o tym mówię? Na czarnym rynku znalazły się informacje skradzione z ich serwerów. Serwerów, których ochrona została powierzona właśnie tobie. Gdyby twoi szefowie dowiedzieli się o tym, że poniosłeś porażkę... Sam chyba wiesz jak by zareagowali. Na twoje szczęście jestem skłonny nic o tym nie wspomnieć. Jeśli tylko zrobisz mi drobną przysługę...

Honor and Profitl to rozszerzenie do gry Android: Netrunner, wprowadzające 55 nowych kart (każda w trzech kopiach) wzmacniających talię korporacji Jinteki i frakcji Criminals. Szczególnie warto zwrócić uwagę na nowe tożsamości dodane dla obu tych frakcji (po 3 dla każdej z nich), zwłaszcza na Nisei Division wchodzące w świetną synergię z nowymi kartami z mechaniką psioniki. Inną interesującą kartą umieszczoną w tym dodatku jest neutralny Ambush – Plan B. 

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.