Gry karciane

Oath of the Gatewatch: Booster

Magic: The Gathering - Oath of the Gatewatch

cena: 14,90 zł
Brak towaru

Booster złożony z 15 kart, zawierający karty z dodatku Oath of the Gatewatch.

Czworo planeswalkerów (Gideon Jura, Jace Beleren, Chandra Nalaar i Nissa Revane) łączą siły w walce przeciwko tytanom Eldrazi, Ulamogiem, Kozlikiem oraz demonicznym planeswalkerem Ob Nixilisem. Stają się drużyną pod nazwą Gatewatch, której zadaniem jest ochrona ludzi z Multiverse przez zagrożeniem, któremu nikt inny nie jest w stanie się przeciwstawić.

Oath of the Gatewatch, to drugi i ostatni dodatek z bloku Battle for Zendikar. Set wprowadza mechanikę bezkolorowej nowej many - Wastes (w odróżnieniu od dotychczasowej, bezkolorowej generic mana). Ponadto pojawiają się 3 nowe mechaniki w grze: Surge, Support i Cohort.

Oath of the Gatewatch: Booster zawiera 15 kart, wśród których znajdują się: 11 losowych kart typu Common, 3 losowe karty typu Uncommon i 1 losowa karta typu Rare lub Mythic-Rare, wszystkie pochodzące z dodatku Oath of the Gatewatch. Pełną listę wszystkich 165 kart, spośród których są losowane te umieszczone w boosterze, można znaleźć na oficjalnej stronie gry.  

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

  • Pojedynczy booster nie wystarczy do samodzielnej gry w Magic the Gathering TCG. Potrzebna jest talia startowa (Intro Pack lub Event Deck).

  • Kart z dodatku Oath of the Gatewatch można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie: Standard.

 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.