Gry karciane

Droga do Winterfell: Zestaw Fabularny

Gra o Tron LCG (2. ed): Cykl Westeros

oceny
wasza 4,5
cena: 59,90 zł
Brak towaru

Goście płynęli przez zamkową bramę rzeką złota, srebra i wypolerowanej stali. Trzystu ludzi, kwiat rycerstwa, zaprzysiężone miecze, a także wolni.

Pradawne zło budzi się na ziemiach za Murem. Ostatni Targaryenowie łączą swe losy z dothrackim lordem, Khalem Drogo. Od wysoko położonego Orlego Gniazna na wschodzie, do serca Casterly Rock na zachodzie wielkie rody spiskują, by zwiększyć swoje wpływy. Możesz teraz kontynuować podążanie wydarzeniami z Gry o Tron w dodatku Droga do Winterfell. Tak jak inne Zestawy Fabularne ten również zawiera wiele znaczących postaci i miejsc z pierwszej części Pieśni Lodu i Ognia G.R.R. Martina. Spotkasz Rakharo i Syrio Forela. Zdobędziesz też tak potężny dodatek dla Targaryenów, że może występować tylko w jednej kopii w talii. Droga do Winterfell zawiera dwie nowe neutralne karty Fabuły i jedną przeznaczoną dla rodu Lannisterów.

Droga do Winterfell to zestaw fabularny zawierający 60 nowych kart (po 3 kopie 20 różnych kart) do Gra o Tron: Gra Karciana (2. ed), opartej na bestsellerowej sadze George’a R.R. Martina Pieśń Lodu i Ognia. Karty te zostały zaprojektowane, aby rozbudować istniejące talie i urozmaicić rozgrywkę w Grę o Tron.

Zawiera karty 21-40 z cyklu Westeros.

Uwagi:

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.