Gry karciane

Shadows over Innistrad: Booster

Magic: The Gathering - Shadows Over Innistrad

cena: 14,90 zł
Brak towaru

Booster złożony z 15 kart, zawierający karty z dodatku Shadows over Innistrad.

Innistrad  to świat , w którym trwa straszne zło, a mający nieść nadzieję, zdradzili. Avacyn w końcu wróciła, ale wraz z nowym złem drzemiącym w niej. Szaleństwo zbiera żniwo wśród mieszkańców. Terror spada z nieba na skrzydłach pokryrych krwią, a beziminenne horrory czyhają w cieniach. Dzieją się osobliwości: siły, które miały chronić ludzi zostały zmienione w coś ciemnego i dziwnego. Jace Beleren z Gatewatch śledzi ich ciemne tajemnica, Sorin poszukuje Nahiri, która może być wszęcie.

Shadows over Innistrad, to duży dodatek rozpoczynający nowy blok. Powraca mechaniki Madness i Transform. Pojawiają się trzynowe mechaniki: Delirium, Skulk i Investigate.

Shadows over Innistrad: Booster zawiera 15 kart, wśród których znajdują się: 11 losowych kart typu Common, 3 losowe karty typu Uncommon i 1 losowa karta typu Rare lub Mythic-Rare, wszystkie pochodzące z dodatku Shadows over Innistrad. Pełną listę wszystkich 165 kart, spośród których są losowane te umieszczone w boosterze, można znaleźć na oficjalnej stronie gry.  

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

  • Pojedynczy booster nie wystarczy do samodzielnej gry w Magic the Gathering TCG. Potrzebna jest talia startowa (Intro Pack lub Event Deck).

  • Kart z dodatku Shadows over Innistrad można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie Standard.

 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.