Gry karciane

Unlikely Alliances - Intro Pack

Magic: The Gathering - Eldritch Moon

cena: 69,90 zł
Brak towaru

Biało - czarny Intro Pack z dodatku Eldritch Moon.

Obrona Innistradu padła razem ze śmiercią Avacyn. Nahiri przywołała Emrakula na plan, aby zemścić się na Sorinie. Tytan Korupcji i Ten Który Wypacza Naturę zmienia wszystkie co żyje, rośliny, zwierzęca i czujące stworzenia w Horrory Eldrazi. Teraz los Innistradu jest w rękach skłuconych sojuszników. Jace Beleren przyprowadzi Gatewatch, a Liliana Vess hordy nieumarłych, odpornych na wpływ Emrakula.

Eldritch Moon, to mały dodatek kontynuujący blok Innistradu. Pojawiają się trzynowe mechaniki: Meld, Emerge i Escalate.

Unlikely Alliances jest tzw. Intro Packiem do dodatku Eldritch Moon. Intro Packi to talie skonstruowane specjalnie z myślą o graczach rozpoczynających swoją przygodę z grą Magic: the Gathering. W odróżnieniu od boosterów, które zawierają losowe karty, Intro Packi zawierają karty wybrane przez twórców i pozwalają na samodzielną rozgrywkę (pełną listę kart można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Talie złożone w ten sposób nie są tak potężne jak te konstruowane przez samych graczy, można je jednak wzmacniać dokupując nowe karty z boosterów.

Magic: the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.
 
Lista kart:
 
1 Sanitarium Skeleton
2 Unruly Mob
3 Desperate Sentry
2 Skirsdag Supplicant
1 Vampire Noble
1 Nearheath Chaplain
1 Sanctifier of Souls
1 Gavony Unhallowed
2 Haunted Dead
1 Emissary of the Sleepless
1 Morkrut Necropod
2 Angelic Purge
2 Spectral Reserves
2 Ruthless Disposal
1 Providence
1 Borrowed Malevolence
2 Blessed Alliance
1 Repel the Abominable
1 Borrowed Grace
2 Lunarch Mantle
2 Vessel of Ephemera
1 Bound by Moonsilver
2 Campaign of Vengeance
13 Plains
12 Swamp
 

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.
  • Kart z dodatku Oath of the Gatewatch można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie: Standard.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.