Gry karciane

Blessed vs. Cursed - Dual Deck

Magic: The Gathering - Shadows over Innistrad

cena: 74,90 zł
Brak towaru

Holy Warriors Unite Against the Unquiet Dead!

A divine mission has once again united the Humans, Spirits, and Angels of Innistrad. Together, these protectors will stand against the shadows, fighting for humanity's salvation.
Evil rules the night. Shambling hordes of the dead roam free, their cemetery gates in ruins, as powerful Demons soar overhead. The fate of the living remains shrouded in darkness.

Will you defend hope or snuff it out?

Blessed vs. Cursed jest tzw. Dual Deckiem z dodatku Shadows over Innistrad. Dual Decki to talie skonstruowane specjalnie z myślą o dwóch graczach rozpoczynających swoją przygodę z grą Magic: the Gathering. W odróżnieniu od boosterów, które zawierają losowe karty, Dual Decki zawierają karty wybrane przez twórców i pozwalają na samodzielną rozgrywkę (pełną listę kart można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Talie złożone w ten sposób nie są tak potężne jak te konstruowane przez samych graczy, można je jednak wzmacniać dokupując nowe karty z boosterów. Jednak kart z tego Dual Decku nie można użyć w żadnym formacie turniejowym.

Magic: the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.