Gry karciane

Kaladesh: Booster

Magic: The Gathering - Kaladesh

cena: 14,90 zł
Brak towaru

Booster złożony z 15 kart, zawierający karty z dodatku Kaladesh.

Kaladesh jest rodzinnym planem Chandry Naalar. Tu naturalni magowie są rzadkością. Praca, którą można wykonać magią, tu jest realizowana przy pomocy urządzeń. Automaty, thoptery i artefaktyczne kreatury tego planu są napędzane aetherem, którym można handlować. Artefakty są tworzone raczej dla efektu i piękna, niż użyteczności. Kaladesh jest rządzony przez Konsulat. Jego siły i dzieła są wszechobecne.

Kaladesh, to duży dodatek rozpoczynaący blok Kaladeshu. Jest mniej skomplikowany niż poprzednie dodatki, dlatego pojawiają się tylko dwie nowe mechaniki: Fabricate i Crew.

Kaladesh: Booster zawiera 15 kart, wśród których znajdują się: 11 losowych kart typu Common, 3 losowe karty typu Uncommon i 1 losowa karta typu Rare lub Mythic-Rare (w tym również Kaladesh Invetions), wszystkie pochodzące z dodatku Kaladesh. Pełną listę wszystkich 264 kart, spośród których są losowane te umieszczone w boosterze, można znaleźć na oficjalnej stronie gry.  

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.

  • Pojedynczy booster nie wystarczy do samodzielnej gry w Magic the Gathering TCG. Potrzebna jest talia startowa (np. Planeswalker Deck).

  • Kart z dodatku Kaladesh można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie Standard.

 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.