Gry karciane

Strength of Selesnya: Event Deck

Magic the Gathering : Dragon's Maze

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Zielono-biały Event Deck z dodatku Dragon's Maze.

Strength of Selesnya w pełni wykorzystuje unikatową dla Selesnyi mechanikę Populate, zdolności pozwalającej tworzyć nowe żetony stworów kopiując już istniejące. Dopóki w grze znajduje się chociaż jeden żeton, Strength of Selesnya może w kilka chwil wystawić silną armię, której mocy trudno się oprzeć. Dzięki Vitu-Ghazi Guildmage czy Call of the Conclave zamiast typowych żetonów 1/1 możesz zacząć klonować centaury 3/3. Dodaj do tego Growing Ranks i Wake the Reflections i szybko zapełnisz pole bitwy armią klonów. Ukoronowaniem filozofii tej talii jest Wayfaring Temple – żywiołak którego cechy zależą od liczby stworów pod twoją kontrolą i który uruchamia zdolność populate za każdym razem kiedy zadaje obrażenia.

Strength of Selesnya jest tzw. Event Deckiem do dodatku Dragon's Maze. Event Decki to talie skonstruowane specjalnie z myślą o doświadczonych graczach Magic the Gathering, którzy szukają gotowej talii mającej szansę na turniejach. W odróżnieniu od boosterów, które zawierają losowe karty, Event Decki zawierają karty wybrane przez twórców i pozwalają na samodzielną rozgrywkę (pełną listę kart można znaleźć na oficjalnej stronie gry). Talie złożone w ten sposób można jeszcze bardziej wzmacniać dokupując nowe karty z boosterów.

Magic the Gathering jest kolekcjonerską grą karcianą, w której dwóch graczy wciela się w rolę potężnych magów (tzw. Planeswalkerów) i toczy między sobą bitwę, za pomocą różnych środków – od wojsk, poprzez czary aż do artefaktów. Wszystko rozgrywa się za pomocą kart w jednym z pięciu kolorów many (białym, zielonym, czerwonym, niebieskim lub czarnym), lub kart wielokolorowych (korzystających z dwóch lub więcej rodzajów many). Każdy z graczy musi posiadać specjalnie skonstruowaną talię, zawierającą minimalnie 60 kart.

Uwagi:

  • Magic the Gathering TCG wymaga znajomości języka angielskiego, gdyż zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są jedynie w języku angielskim.
  • Kart z dodatku Dragon's Maze można użyć do budowy talii na turnieje w najbardziej popularnym formacie: Standard.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.