Gry karciane

Creation and Control: Deluxe Expansion

Android: Netrunner LCG

cena: 109,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie trzymającej w napięciu gry karcianej umieszczonej w cyberpunkowym świecie Androida.

W zdominowanym przez technologię  świecie Androida trzeba zawsze myśleć o przyszłości. Nie ma trwałego celu – każdy projekt jest tylko środkiem do kolejnego projektu. Korporacje i Runnerzy, którzy nie odrobili tej lekcji szybko i boleśnie kończą swoje kariery. Pracownicy Haas–Bioroid doskonale zdają sobie z tego sprawę, podobnie jednak jak runnerzy którzy wzięli tę korporację na celownik, na nieszczęście dyrektor Haas. Czas pokaże, kto okaże się na tyle silny, żeby kształtować przyszłość.

Create and Control to rozszerzenie do gry Android: Netrunner, wprowadzające 55 nowych kart (każda w trzech kopiach) wzmacniających talię korporacji Haas-Bioroid i frakcji Shapers. Wśród tych kart znaleźć można trzy nowe oddziały tej gigantycznej korporacji, oraz trzy nowe postacie Runnerów, działających według zasad frakcji Shapers.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.