Gry karciane

What Lies Ahead: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Genesis Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Pierwszy Data Pack z Cyklu Genesis.

Rzeczywistość wirtualna rządzi się tymi samymi prawami co świat zewnętrzny. Jeśli masz coś do stracenia i jesteś na tyle głupi, że tego nie zabezpieczysz, to to stracisz. Po prostu. Nie ma drugich szans, sędziego, który odgwiżdże faul czy możliwości wczytania ostatniego zapisu. Możesz być sprytny, albo możesz być frajerem: wybór należy do Ciebie.

What Lies Ahead to pierwszy z sześciu Data Packów składających się na pierwszą aktualizację danych o kryptonimie Genesis. W zestawie znajdują się karty od 1 do 20 z cyklu Genesis, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji, ze szczególnym uwzględnieniem Haas-Bioroid i Anarchów, którzy dostają nowe tożsamości. W przypadku Haas-Bioroid jest to karta, która zwiększa siłę wszystkich lodów bioroidów. U Anarchów pojawia się postać Whizzarda, Runnera dla którego każdy Run to gra, w której on ustala zasady.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.