Gry karciane

Trace Amount: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Genesis Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Drugi Data Pack z Cyklu Genesis.

W obronie przed cyber-przestępcami nie chodzi tak naprawdę o to żeby mieć najlepsze i najpotężniejsze zabezpieczenia. Tylko idioci, potrzebujący połechtać swoje ego bawią się w coś takiego: koszt utrzymania i uaktualnienia tych lodów znacząco przekroczyłby wartość nawet najbardziej intratnych danych. Prawdziwą sztuką którą należy opanować jest umiejętność przekonania Runnera, że nasze zabezpieczenia są najlepsze i najpotężniejsze. Człowiek zawsze jest najsłabszym ogniwem, jeśli zdołasz zagrać na jego obawach, możesz być kompletnie bezbronny, a on i tak nie ruszy Twoich danych.

Trace Amount to drugi z sześciu Data Packów składających się na pierwszą aktualizację danych o kryptonimie Genesis. W zestawie znajdują się karty od 21 do 40 z cyklu Genesis, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji, ze szczególnym uwzględnieniem korporacji Jinteki, która dostaje nową tożsamość. Sprawia ona, ze Runnerzy którzy chcą wykonać Skok na zdalne serwery tej korporacji muszą najpierw dokonać udanego skoku na serwery centralne. Ten Data Pack jest szczególnie dedykowany fanom blefu i manipulacji, gdyż nowe karty i ich synergie bardzo dobrze komponują się z tą strategią gry.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.