Gry karciane

Cyber Exodus : Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Genesis Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Trzeci Data Pack z Cyklu Genesis.

To czego wielu Runnerów nie rozumie (lub stara się nie dostrzegać) to że Runy są piekielnie dobrą zabawą. Jasne, można na nich nieźle zarobić i jasne, można wbić szpilę w pośladki tych nadętych korporacyjnych bufonów. Ale to są tylko powierzchowne motywacje, którymi wielu Runnerów próbuje przykryć ten prosty fakt, że ryzykowanie życia dla paru bitów informacji, daje lepszego kopa niż najmocniejszy narkotyk. Piszemy programy, planujemy i zabezpieczamy się, ale nigdy nie wiemy jak zakończy się Run. I w tym jest cała frajda.

Cyber Exodus to trzeci z sześciu Data Packów składających się na pierwszą aktualizację danych o kryptonimie Genesis. W zestawie znajdują się karty od 41 do 60 z cyklu Genesis, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji, ze szczególnym uwzględnieniem Shapers, którzy dostają nową tożsamość. Chaos Theory – cudowne dziecko Sieci – posiada bonus do jednostek pamięci. Pozwala też budować mniejsze talie (40 kart zamiast 45), przez co potrzebne karty szybciej trafiają nam na rękę.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.