Gry karciane

Star Wars: Gra Karciana: Zestaw podstawowy

Star Wars LCG

cena: 144,90 zł
Brak towaru

Asymetryczna gra karciana umieszczona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

Czasy galaktycznego Imperium, założonego i rządzonego przez Imperatora Palpatine'a, to mroczny okres w historii galaktyki. Jeszcze za czasów Republiki ciemna strona mocy musiała działać w ukryciu, podstępnie i ostrożnie. Jednak wraz ze zniszczeniem zakonu Jedi i powstaniem Imperium, to właśnie mroczne siły stoją na czele najważniejszych organizacji politycznych i militarnych w galaktyce. Jedynie garstka rebeliantów, wspierana przez nielicznych, ocalałych Jedi, walczy z przeważającą potęgą Sithów. Czy Rebelianci zdołają przeszkodzić Imperium, czy też Ciemna strona zatriumfuje? Decyzja spoczywa teraz w rękach graczy: to wasze wybory wpłyną na losy całej galaktyki!

Star Wars: Gra Karciana to ekscytującą gra dla dwóch osób, inspirowana serią filmów, książek i gier spod znaku Star Wars. Gracze stają po jednej z dwóch stron konfliktu: wcielają się w bezlitosne wojska Imperialne i wspierają ciemną stronę Mocy, lub w zdesperowanych Rebeliantów stojących po jasnej stronie Mocy. Cele, zasoby i sposób wygranej zależy od wybranej strony konfliktu. Ciemna strona Mocy stara się zbudować Gwiazdę Śmierci, potężny okręt wojenny o bezkonkurencyjnej sile ognia, przy okazji niszcząc wszelkie próby oporu ze strony rebelii. Jasna strona Mocy próbuje zniszczyć trzy kluczowe cele, chronione przez Imperium. Musi jednak tego dokonać zanim Gwiazda Śmierci zostanie zbudowana, inaczej wygrywa Imperium.

Star Wars: Gra Karciana jest żywą grą karcianą (LCG) co oznacza, że regularnie wydawane są do niej dodatki zawierające nowe karty, dzięki którym można tworzyć zupełnie nowe talie i odbywać jeszcze ciekawsze rozgrywki. W zestawie podstawowym znaleźć można cztery talie: Jedi, Sithów, Sojuszu Rebeliantów i Marynarki Imperialnej (każda po 48 kart). Do tego dodane są karty Mocy, karty Stronnictw (po 6 kart) i karty dodatkowe (36 kart). Ponadto w zestawie znajduje się tarcza Gwiazdy Śmierci i ponad 90 różnych, przydatnych w trakcie rozgrywki żetonów (44 żetony skupienia, 42 żetony obrażeń, 10 żetonów osłon i 1 żeton równowagi mocy).

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.