Gry karciane

The Escape from Hoth: Force Pack

Star Wars LCG : The Cycle of Hoth

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Szósty Force Pack z Cyklu Hoth.

Sytuacja rebeliantów pogarsza się z każdą minutą. Już dawno porzucili nadzieję, na wygranie bitwy o Hoth, teraz jednak wisi nad nimi groźba całkowitej eksterminacji. Na orbicie pojawiła się flota Gwiezdnych Niszczycieli, zaś na powierzchni generał Veers prowadzi oddział niepowstrzymanych maszyn kroczących AT-A, żeby zniszczyć główny generator bazy Echo. Jeżeli Luke Skywalker, Han Solo i księżniczka Leia Organa nie zdołają spowolnić ich marszu, Hoth może okazać się grobem całej Rebelii...

Escape from Hoth to ostatni z sześciu Zestawów Mocy składających się na historię konfliktu na mroźnej planecie Hoth. W zestawie znajduje się 60 kart rozszerzających podstawową rozgrywkę: 10 kart celów opartych na fabule piątej części sagi (cele od 64 do 68, każdy w dwóch sztukach), oraz 50 kart uzupełniających istniejące już talie o nowe możliwości. Ponieważ finał bitwy jest bezsprzecznie zwycięstwem Ciemnej Strony Mocy, dostaje ona w tym Zestawie Mocy aż 3 z 5 celów, wśród których znajduje się Gwiezdny Superniszczyciel, Executor.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Star Wars: The Card Game przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: The Card Game.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.