Gry karciane

Równowaga Mocy: Rozszerzenie Deluxe

Star Wars LCG

cena: 109,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie ekscytującej gry karcianej umieszczonej w Uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Natura mocy jest całkowicie neutralna. Łączy ona w sobie światło i ciemność, ciemną i jasną stronę. Moc nie bierze stron w konflikcie, nie wspiera konkretnych stronnictw. Jedyne do czego zmierza moc to równowaga. Kiedy panuje dobrobyt i jasna strona przeważa, to w mrokach są już snute spiski, mające oddać władzę w ręce ciemnej strony. Jeśli zaś ciemna strona zostaje wzmocniona, jasna strona również uzyska nieoczekiwane wsparcie.

Równowaga mocy to rozszerzenie do gry Star Wars: Gra Karciana, wprowadzające wiele zupełnie nowych opcji i ciekawych możliwości. Pierwszą i najważniejszą zmianą jest dodanie nowego formatu gry: 2 vs 2, pozwalającego na grę w dużo szerszym gronie. Równowaga mocy dodaje zarówno specjalne zasady dla tego formatu jak też zmodyfikowaną Tarczę Gwiazdy Śmierci, niezbędną do oznaczania punktacji.

Dodane też są dwie zupełnie nowe talie: skonstruowane specjalnie z myślą o grze wieloosobowej Talie wyzwań (po jednej dla każdej strony mocy). Poza nowymi typami kart posiadają też one zupełnie niespotykane dotąd warunki zwycięstwa, otwierające nowe możliwości rozgrywki i oryginalne strategie przy konstrukcji talii. Gracze Jasnej strony zmierzą się z nietypowym wyzwaniem: w pojedynkę będą musieli stanąć przeciwko dwóm lub trzem graczom ciemnej strony i ukryć Luka Skywalkera przed siłami imperium, w scenariuszu Polowanie na Skywalkera. Podobnie wygląda talia wyzwań ciemnej strony: pojedynczy gracz stara się zbudować Drugą Gwiazdę Śmierci, podczas gdy od dwóch do trzech graczy jasnej strony stara się ją zniszczyć.

Ponadto Równowaga mocy zawiera sześć zupełnie nowych kart celów, pozwalających na jeszcze bardziej emocjonującą rozgrywkę.

Uwaga: To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Star Wars: Gry Karcianej.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.