Gry karciane

Humanity's Shadow: Data Pack

Android: Netrunner LCG : The Genesis Cycle

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Piąty Data Pack z Cyklu Genesis.

Runy? To nic osobistego, zwykły biznes. Jeżeli myślisz, że każdy Runner to świrnięty koleś, którego jedyna radość z życia to włamywanie się do baz danych wielkichj korporacji, to najwyraźniej sam żyjesz w świecie fantazji. Bycie Runnerem jest ryzykowne, ale opłacalne. Sprzedasz informacje konkurencji, odpowiednio zatrzesz ślady i możesz żyć jak król. Niewiele legalnych pracy jest w stanie zaoferować podobne zyski.

Humanity's Shadow to piąty z sześciu Data Packów składających się na pierwszą aktualizację danych o kryptonimie Genesis. W zestawie znajdują się karty od 81 do 100 z cyklu Genesis, każda w 3 sztukach (w sumie 60 kart). Wzmacniają one wszystkie 7 frakcji, ze szczególnym uwzględnieniem Przestępców, którzy dostają nową tożsamość. Andromeda – zdolna Netrunnerka – pozwala Runnerowi zacząć grę z 9 kartami na ręce. Ten pakiet danych wprowadza ponadto zupełnie nowy typ kart dla korporacji: Sysopsów – ekspertów od zabezpieczeń, pracujących „na żywo” nad obroną serwerów przed zagrożeniami.

Uwagi:

  • Jest to angielska wersja Android: Netrunner przez co do rozgrywki wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zarówno opisy kart jak i umieszczone w podręczniku zasady, dostępne są w języku angielskim.
  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest Zestaw Podstawowy Android: Netrunner.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.