Gry planszowe

Memoir '44

cena: 199,90 zł
Brak towaru

Historyczna gra wojenna osadzona w realiach II Wojny Światowej.

Memoir '44 to gra strategiczna, w której od dwóch do czterech graczy kieruje jedną ze stron konfliktu - państwami Osi (Niemcy) lub Aliantami (Anglicy, Amerykanie, Francuzi). Całość rozgrywa się na froncie zachodnim, w roku 1944. Od pierwszych minut D-Day, po wyzwolenie Paryża i dalej - Memoir '44 przeniesie cię na pola kluczowych bitew, które przeważyły szalę zwycięstwa w zachodniej Europie. Przejmij dowodzenie swymi żołnierzami i sam zapisz karty historii z tych decydujących dni roku 1944!

Podstawowym elementem, który sprawia, że w Memoir'44 gra się tak dobrze, jest mechanika gry oparta na kartach rozkazów. Całość pozwala zarówno na przeprowadzenie przemyślanej strategii postępowania jak i pozostawia margines losowości.
Świetnie rozwiązany system walki oparty na szczególnych kostkach sprawia, że gdzieś znika irytacja na "zły rzut".Co więcej: nie ma potrzeby liczenia czegokolwiek - szybki rzut okiem na kostki i wszystko jest jasne.
 
Znacząca liczba scenariuszy zawartych w instrukcji, dwustronna plansza i elementy, za pomocą których można swobodnie układać nowe pola bitwy - wszystko to sprawia, że w grę można grać nieskończoną niemal liczbę razy i za każdym razem stawać przed nowymi wyzwaniamiStaranne wykonanie gry, szczegółowe modele czołgów, piechoty i artylerii znacząco podnoszą przyjemność grania.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.