Gry planszowe

Harmony

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Dobrze wykonany utwór muzyczny brzmi pięknie, ale wymaga sporo wysiłku od wykonawcy. Podobnie jest z układanką Harmony – ósemka spleciona z kluczem wiolinowym wyglądają prześlicznie, zaś rozwiązanie tej zagadki daje niesamowitą satysfakcję. Trzeba się jednak trochę nagłowić, zanim osiągnie się pożądany efekt.

Piękne wykonanie, uniwersalny charakter oraz stosunkowo niski poziom trudności sprawia, że Harmony nadaje się zarówno do kolekcji pasjonata zagadek logicznych, jak i jako prezent dla początkującego.

Motyw przewodni/wskazówka: granie muzyki.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Harmony, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie elementu ukształtowanego na podobieństwo nuty ósemki, z klucza wiolinowego, do którego jest przytwierdzony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.