Gry planszowe

Delta

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Delta to łamigłówka cechująca się prostym, nieco futurystycznym i bardzo gustownym wyglądem, oraz ciekawą metodą jaką należy zastosować do jej rozwiązania. Jest to jedna z tych układanek, w których nie wystarczy na oślep przesuwać elementów, bo a nuż coś wyjdzie. Tutaj potrzebny jest plan, co na pewno ucieszy wszystkich miłośników puzzli logicznych – wszak opracowywanie strategii na daną układankę, to połowa zabawy.

Motyw przewodni/wskazówka: liczba 3.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Delta podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie trzech elementów, solidnie połączonych w trójkątny kształt.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.