Gry planszowe

Donuts

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6

Donuts, co nie powinno dziwić, swoim wyglądem przypominają dwa splecione ze sobą pączki. Oczywiście chodzi tu o pączki amerykańskie, te z dziurką w środku. Chociaż jako zagadka pączki te są równie smakowite co ich stworzeni z ciasta kuzyni, to na tym podobieństwa się kończą. Zjedzenie pączka to nie sztuka, jednak nie jest tak łatwo poradzić sobie z tą pączkową zagadką. Miłośnicy łamigłówek na pewno nie będą zawiedzeni.

Motyw przewodni/wskazówka: linka, sznurek.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Donuts podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch pierścieni, przypominających nieco kształtem pączki.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.