Gry planszowe

Medallion

Cast Puzzle

cena: 79,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6

Medallion to nietypowa zagadka stworzona przez Oskara van Deventera z okazji odbywającej się w czerwcu 2011 roku w Amsterdamie olimpiady matematycznej. Dzięki Hanayamie wszyscy możemy cieszyć się tą niesamowitą układanką.

W Medallion, żeby rozłożyć łamigłówkę musimy poruszać się po labiryncie. Jednak jeden labirynt to byłoby zbyt mało i za łatwo, dlatego musimy jednocześnie poruszać się po dwóch labiryntach. Wszyscy fani puzzli logicznych na pewno będą zachwyceni specyficznym wyzwaniem, jakie stawia przed nimi ta układanka.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Medallion podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie dwóch metalowych płytek z wytłoczonymi labiryntami, od centrealnej płytki.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.