Gry planszowe

Pandemia

cena: 135,00 zł
Brak towaru

Emocjonująca gra kooperacyjna o walce z pandemią wirusów.

Żyjemy w czasach w których przemieszczenie się z jednego krańca kuli ziemskiej na drugi zajmuje zaledwie kilka godzin. Najczęściej traktujemy to wyłącznie jako triumf nauki, niezwykle wartościowe osiągnięcie ludzkości. I niewątpliwie są to trafione określenie, ale to zaledwie jedna strona monety. Po drugiej kryje się zagrożenie tak olbrzymie, że najczęściej nie chcemy go sobie nawet wyobrażać.

Wystarczy jeden nieświadomy nosiciel, jeden źle zdiagnozowany chory, jeden niedostrzeżony desperat... I nagle mała epidemia wirusa zamienia się w pandemię, obejmującą cały świat. Zanim ktoś opracuje szczepionką miliony zginą. A to zaledwie jeden szczep wirusa – co jeśli pojawią się inne? Co jeśli wirus zmutuje? Czy jesteś w stanie ocalić ludzkość przed biologiczną katastrofą?

Pandemia to trzymająca w napięciu gra, w której gracze wcielają się w specjalny, elitarny zespół, próbujący poradzić sobie z rozszerzającą się pandemią. Cztery śmiertelnie groźne wirusy pojawiły się w różnych miejscach na kuli ziemskiej. Gracze, w zależności od odgrywanej roli, starają się przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusów, lub prowadzić badania nad szczepionką. Każda postać ma bardzo specyficzne bonusy, przez co podział ról jest kluczowy do zwycięstwa w tej grze.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.