Gry planszowe

Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie

Edycja Gra Roku

cena: 199,90 zł
Brak towaru

EDYCJA GRA ROKU!

Przygodowa gra kooperacyjna o próbie przetrwania na bezludnej wyspie.

Jeśli spojrzeć na to obiektywnie – macie gigantycznego pecha. Wasz statek rozbił się na skałach, z załogi (którą zdążyliście całkiem polubić) chyba nikt nie przeżył, wylądowaliście na bezludnej wyspie i wygląda na to, że nikt w te rejony nie pływa. Nadal jednak żyjecie. I jeśli chcecie, żeby tak zostało, musicie się mocno postarać. Wyspa nie jest miejscem przyjaznym dla przybyszów, a zamieszkujące ją zwierzęta chętnie przekąszą nowych przybyszy.

Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie jest oryginalną grą przygodową, w której gracze wcielają się w rolę rozbitków na bezludnej wyspie i współpracują w celu przetrwania swojego pobytu. Będą musieli zrealizować różne zadania: zbudować osadę, zabezpieczyć ją wysoką palisadą i zmyślnymi pułapkami, hodować w niej zwierzęta oraz tworzyć broń i przedmioty codziennego użytki. Warto też zbadać tajemnice wyspy – odkryć losy pozostałych rozbitków czy przyjrzeć się budynkom pozostawionym przez żyjące tu kiedyś dzikie plemiona.

Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island spodoba się zarówno fanom gier przygodowych, jak i miłośnikom opowieści o rozbitkach (wśród których Robinson Crusoe Defoa jest jedną z najsłynniejszych). 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.