Gry planszowe

Czarne historie 6

Dodatek do gry

cena: 42,00 zł
Brak towaru

50 nowych, czarnych opowieści o tajemnicy i zbrodni.

Rozwiązywanie zagadek leży w naszej naturze. Ludzie są ciekawi świata. Widać to u dzieci – jak tylko dostrzegą coś nowego natychmiast chcą to obejrzeć, dotknąć, rozłożyć na części i zrozumieć. Część z nas uczy się jak blokować w sobie te instynkty – ciekawość to pierwszy stopień do piekła, jak mówi ludowe porzekadło. Inni wręcz przeciwnie – dokarmiają swojego wewnętrznego mistrza łamigłówek różnymi smakowitymi kąskami – począwszy od przekąsek w formie trywialnych informacji, aż po wykwintne dania łamigłówek logicznych. Czarne Historie 6 są w tej analogii krwistym, pożywnym i bardzo smacznym stekiem i na pewno dostarczą dużo radości Waszemu wewnętrznemu detekywowi.

Czarne historie 6 to kolejna gra z cyklu Czarne historie, wprowadzająca 50 zupełnie nowych, czarnych opowieści o przeróżnych zbrodniach. Gracze muszą odgadnąć pełną historię na podstawie znajomości efektu końcowego i dostępnych wskazówek. Gra jest idealna dla wszystkich fanów czarnego humoru i osób z dużą wyobraźnią.

Uwagi:

  • Czarne historie 6 może funkcjonować zarówno jako rozszerzenie którejkolwiek innej wersji gry Czarne historie, jak też jako samodzielna gra

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.