Gry planszowe

Śmiertelne Wakacje

Czarne historie : Dodatek do gry

cena: 42,00 zł
Brak towaru

50 nowych czarnych opowieści o tajemnicy i zbrodni.

Wyjazd na urlop wydaje się być wymarzoną formą odpoczynku. Wakacje, zero obowiązków, zero pracy, dużo dobrej zabawy – czego chcieć więcej, prawda? Ale zastanówcie się przez chwilę: jedziecie do nieznanej miejscowości, powierzacie swoje bezpieczeństwo zupełnie obcym ludziom i relaksujecie się odsłaniając się na wszelkiego rodzaju wypadki, niezręczne sytuacje, czy ataki psychopatycznych zabójców polujących na turystów. Czyste szaleństwo!

Jeśli po tych słowach obudziło się w Was trochę paranoi i podejrzliwości, to znak, że Śmiertelne Wakacje to gra właśnie dla Was!

Śmiertelne Wakacje to kolejna gra z cyklu Czarne historie, wprowadzająca 50 zupełnie nowych, czarnych opowieści o zbrodniach związanych z wakacyjnymi wyjazdami. Znajdziecie tutaj zarówno wypadki w drodze na urlop jak i tajemnicze zdarzenia już na samym wyjeździe. Gracze muszą odgadnąć pełną historię na podstawie znajomości efektu końcowego i dostępnych wskazówek. Gra jest idealna dla wszystkich fanów czarnego humoru i osób z dużą wyobraźnią.

Uwagi:

  • Śmiertelne Wakacje może funkcjonować zarówno jako rozszerzenie którejkolwiek innej wersji gry Czarne historie, jak też jako samodzielna gra.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.