Gry planszowe

Story Cubes: Podróże

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie fenomalnej gry w opowiadanie historii z pomocą specjalnych kostek.

Story Cubes: Podróże drugim dodatkiem do niesamowitej gry Story Cubes. Tym razem na bokach sześciennych kostek znajdują się 54 obrazki przedstawiające różne słowa związane z podróżowaniem.

Założenie jest banalnie wręcz proste: masz dziewięć, znakomicie wykonanych kostek sześciennych, z różnymi obrazkami na ściankach. Rzuć nimi, przyjrzyj się dokładnie co wypadło i spróbuj swoich sił w stworzeniu ciekawej historii, w której zawarte zostaną wszystkie wylosowane elementy. Nie ma więcej zasad, długich instrukcji obsługi i złożonych plansz do układania. Masz kostki, wiesz co robić.

Story Cubes jest grą, która zostawia całość zabawy w rękach graczy. Chcesz grać samemu? Bardzo proszę! W dwie osoby? Nie ma problemu! W dużej grupie? Wedle woli! Chcesz skomplikować sobie zasady? Jasne, wszystko jest w Twoich rękach. Może chcesz wykorzystać to do opowiadania dzieciom bajek na dobranoc? Albo zamierzasz uczyć się w ten sposób języka obcego? Może starasz się rozruszać nieco sztywną imprezę? A może jesteś pisarzem, który bardzo potrzebuje weny twórczej? Cokolwiek sobie wymyślisz Story Cubes będą się do tego nadawać!

Jeśli zaś te kości nadal nie wystarczą, żeby nasycić Twoją potrzebę opowieści, to sięgnij po inne dodatki i stwórz jeszcze bardziej wyrafinowane historie. Pamiętaj, tylko Twoja wyobraźnia Cie ogranicza.

Uwagi

  • Story Cubes: Podróże jest samodzielną grą, można ją jednak dowolnie łączyć z kostkami z podstawowej wersji Story Cubes.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.