Gry planszowe

Story Cubes: Baśnie

cena: 14,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie fenomalnej gry w opowiadanie historii z pomocą specjalnych kostek.

Story Cubes: Baśnie są dodatkiem do niesamowitej gry Story Cubes. Tym razem na bokach sześciennych kostek znajduje się 18 obrazków przedstawiających różne słowa związane z baśniami.

Założenie jest banalnie wręcz proste: masz zestaw znakomicie wykonanych kostek sześciennych, z różnymi obrazkami na ściankach. Rzuć nimi, przyjrzyj się dokładnie co wypadło i spróbuj swoich sił w stworzeniu ciekawej historii, w której zawarte zostaną wszystkie wylosowane elementy. Nie ma więcej zasad, długich instrukcji obsługi i złożonych plansz do układania. Masz kostki, wiesz co robić.

Story Cubes jest grą, która zostawia całość zabawy w rękach graczy. Chcesz grać samemu? Bardzo proszę! W dwie osoby? Nie ma problemu! W dużej grupie? Wedle woli! Chcesz skomplikować sobie zasady? Jasne, wszystko jest w Twoich rękach. Może chcesz wykorzystać to do opowiadania dzieciom bajek na dobranoc? Albo zamierzasz uczyć się w ten sposób języka obcego? Może starasz się rozruszać nieco sztywną imprezę? A może jesteś pisarzem, który bardzo potrzebuje weny twórczej? Cokolwiek sobie wymyślisz Story Cubes będą się do tego nadawać!

Jeśli zaś te kości nadal nie wystarczą, żeby nasycić Twoją potrzebę opowieści, to sięgnij po inne dodatki i stwórz jeszcze bardziej wyrafinowane historie. Pamiętaj, tylko Twoja wyobraźnia Cie ogranicza.

Uwagi

  • Story Cubes: Baśnie nie jest samodzielną grą. Do rozgrywki wymagana jest wersja podstawowa Story Cubes, Story Cubes: Actions, lub Story Cubes: Voyages. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.