Gry planszowe

Labirynt Zagłady

Descent: Wędrówki w mroku : Dodatek do gry

oceny
wasza 4,5
cena: 219,90 zł
Brak towaru

Dodatek do gry Descent: Wędrówki w mroku, wprowadzający nowe zadania, postaci i przeciwników.

W najdzikszym rejonie Terrinoth, gdzie ludzka noga nie stała już od wieków, znajduje się zaginione miasto dawno wymarłej cywilizacji: Sudanyi. Kiedyś było to wspaniałe, tętniące życiem miejsce, prawdziwy klejnot Sudanyskiego imperium. Teraz jest to zarośnięta ruina, zamieszkała przez dzikie bestie i podstępne stwory, knujące w zniszczonych budynkach swoje złowieszcze plany. Nieprzygotowanych czeka pewna śmierć w labiryncie chaszczy i rozpadających się budynków. Na odważnych i gotowych na wszystko czekają starożytne artefakty i niezmierzone skarby zapomnianej cywilizacji...

Labirynt Zagłady to dodatek rozszerzający grę Descent: Wędrówki w mroku o wiele nowych kart i ciekawych rozwiązań. Grono bohaterów zasilają cztery nowe postaci (po jednej dla każdego archetypu): Aptekarz (archetyp Uzdrowiciela), Władca Zwierząt (archetyp Wojownika). Wiedźmiarz (archetyp Maga) i Łowca Skarbów (archetyp Zwiadowcy).Wraz z nimi dodane zostało sporo nowych kart i żetonów potrzebnych do używania ich zdolności.

Dodatek zawiera całą nową kampanię złożoną z 19 zupełnie nowych przygód, co zapewni wiele nowych wyzwań fanom Descenta.

Z kolei Mroczny Władca otrzymuje całkiem nową talię podstawową, którą może użyć zamiast talii z podstawowej wersji gry. Wiele spośród tych kart uderza w graczy o określonym archetypie, niektóre zaś otrzymuje Mroczny Władca za darmo, jako nagrodę za przygodę.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry:Descent: Wędrówki w mroku.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.