Gry planszowe

Trzęsawiska Trolli

Descent: Wędrówki w mroku : Dodatek do gry

oceny
wasza 4,5
cena: 149,90 zł
Brak towaru

Dodatek do gry Descent: Wędrówki w mroku, wprowadzający nowe zadania, postaci i przeciwników.

Nowe zagrożenie zrodziło się w mrocznych odmętach Moczarów Valdari. Podróżujący w tamte rejony znikają bez śladu, lub zapadają na niespotykane dotąd choroby. Niektórzy bełkoczą coś o potworze z bagien – Bol'Gorethie – jednak większość słuchaczy nie traktuje tych opowieści  poważnie. Zbywa się je jako majaki zrodzone z gorączkowego amoku w jaki zapadają chorzy. Tylko nieliczni wierzą w te historię i zdają sobie sprawę, że za nagłym pojawieniem się bagiennego monstrum musi stać jakaś inna, dużo bardziej podstępna siła...

Trzęsawisko Trolli to dodatek rozszerzający grę Descent: Wędrówki w mroku o wiele nowych kart i ciekawych rozwiązań. Grono bohaterów zasilają dwie nowe postaci – Tropiciel i Prorok – każda z unikatowymi zdolnościami i mocami. Dodane zostało 5 nowych zadań gotowych do samodzielnego rozegrania, lub do zmieszania z innymi przygodami, w celu uzyskania ciekawszej kampanii. Bohaterowie będą też mogli eksplorować ukryte pomieszczenia i sprawdzać podejrzane pogłoski.

Z kolei Mroczny Władca otrzymuje całkiem nowego potężnego sojusznika – Bol'Goretha, wraz z dwoma nowymi gatunkami potworów: harpiami i czerwiami zarazy. Dostaje on też nową klasę postaci: siewcę zarazy.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Descent: Wędrówki w mroku.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.